0660-29 22 70
mail@gidmarks.se

Kontakt

Kontaktpersoner

Grus (Gerdal/Idbyn/Hemling/Hössjö)

Försäljning/Produktion

Ansvarig grus och berg
Stefan Vallin

Mobiltelefon:
070-316 83 58

E-post:
stefan@gidmarks.se

Order/Transportledning/Administration

Telefon:
0660-29 22 70

E-post:
mail@gidmarks.se

Elisabeth Jonsson

Telefon:
070-647 60 20

E-post:
elisabeth@gidmarks.se

Order/Utlastning

Betong (Ö-vik Idbyn)

Försäljning/Produktion

Stationsansvarig Idbyn
Sami Matero

Mobiltelefon:
070- 610 75 40

E-post:
sami@gidmarks.se

 

Produktion Idbyn

Mats Nilsson

Mobiltelefon:
070-207 49 09

E-post:
info@gidmarks.se

Betong (Betong Stöcksjö + Hössjö grus)

Försäljning/Produktion

Stationsansvarig Stöcksjö
Magnus Gustafsson

Mobiltelefon:
070-647 74 43

E-post:
umea@gidmarks.se
magnus@gidmarks.se

Produktionsansvarig AD Stöcksjö

Marlene Forsell (barnledig)

Mobiltelefon:
070-647 76 90

E-post:
umea@gidmarks.se
marlene@gidmarks.se

VD Gidmarks Grus och Betong AB

Jan-Eric Lindberg  (Vvd Örnfrakt)

Mobiltelefon:
070-585 23 49

E-post:
jan-eric.lindberg@ornfrakt.se

Nya mailadresser! Javisst, men de gamla fungerar fortfarande – skicka oss gärna ett mail

Besök eller posta till oss

Gidmarks Grus och Betong AB

Nyland 408
894 93 Överhörnäs

Telefon: 0660-29 22 70

E-post:
mail@gidmarks.se

Momsreg.nr: SE556160172401
Org.nr: 556160-1724
Bankgiro: 771-7895

Gidmarks Grus och Betong AB

Betongfabrik Örnsköldsvik

Idbyn
891 96 Arnäsvall

Telefon: 0660 - 29 22 75

E-post:
info@gidmarks.se

Gidmarks Grus och Betong AB

Betongfabrik Umeå

Degernäsvägen, Umeå

Telefon: 090- 421 30

E-post:
umea@gidmarks.se